לוח אירועי אור ירוק

 
סוכות בטוח בדרכים - 7.10.14

במהלך חופשת סוכות התפרסו מתנדבי מועדוני עמותת אור ירוק בעשרות מוקדים ברחבי הארץ בכדי לוודא כי כל המטיילים זכו להגיע לחופשה ולחזור ממנה בשלום. המתנדבים הקימו דוכנים מיוחדים בהם חילקו חומרי הסברה הכוללים טיפים לנהיגה בטוחה בחופשה ובנוסף בדקו את לחץ האוויר בצמיגים של הרכבים הרבים, בכדי לוודא כי הם נוסעים באופן בטוח. פעילות המתנדבים נעשתה בשיתוף עם חברת "תדביק" ו"דלק ישראל", שבתחנות הדלק שלה התמקמו רבים מן המתנדבים.
 
 
לקריאה נוספת - לחצו כאן

בדיקת לחץ אוויר בצמיגים


סמינר הטמעה בנושא מערכות תבוניות לקביעת מהירות עם פרופ' שלמה בכור בטכניון - 29.10.14

 

כנס קציני בטיחות בצה"ל - 26.11.14
 

פרוייקט "בוחרים בחיים" בשיתוף משטרת ישראל, להעלאת המודעות לבטיחות בדרכים במגזר הערבי - 14-16.12.14

שבוע הבטיחות בדרכים בחברה הערבית, "בוחרים בחיים", התקיים השבוע בין התאריכים 14-16 לדצמבר ברהט והפזורה הבדואית, ביוזמת אגף התנועה של משטרת ישראל ומשרד החינוך. גם עמותת "אור ירוק" לקחה ביום זה חלק פעיל: לרגל שבוע זה, הגיעו מתנדבי עמותת אור ירוק לבתי ספר יסודיים במגזר הערבי ויחד עם צוותי המורים העבירו לתלמידים פעילות מיוחדת הנקראת "יום שיא", אותה יצרה עמותת "אור ירוק".


מתנדבי אור ירוק בשבוע הבטיחות במגזר הערבי

לקריאה נוספת - לחצו כאן

כנס בטיחות בדרכים בציי רכב, בשיתוף חברת אלדן - 26.11.14

 

ארוע סיום במכללת אפקה - גמר פיתוח אפליקציה סלולארית לבטיחות בדרכים - 3.12.14

באירוע הציגו סטודנטים בקורס "יישומי סלולאר" את עבודות הגמר שלהם שהיו בסימן של בטיחות בדרכים. האירוע הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין מכללת אפקה לבין עמותת אור ירוק וקרן רן נאור. צוותי הסטודנטים שלקחו חלק בפרויקט, פיתחו אפליקציות שנועדו לקדם בטיחות בדרכים. ארבעת העבודות הטובות ביותר, זיכו את הסטודנטים שיזמו ופיתחו אותן, בפרסים.

לקריאה נוספת - לחצו כאן
 
פרוייקט "ישראל עוצרת" לזכר הרוגי תאונות הדרכים ב- 2,500 מוקדים ברחבי הארץ - 9.12.14
 
ב- 9 בדצמבר קיימה עמותת "אור ירוק" את אירועי "ישראל עוצרת" - יום זיכרון להרוגי תאונות הדרכים בכ- 2,500 מוקדים ובכ- 180 יישובים ברחבי הארץ. האירוע מתקיים זו השנה השביעית ברציפות, ובו מבקשת עמותת "אור ירוק" להזכיר את 32,200 ההרוגים בכבישים, מאז 1948 – מספר הרוגים הגדול ממספר נופלי ישראל במלחמות ובאירועי פיגוע וטרור. 

לקריאה נוספת - לחצו כאן

אירועי ישראל עוצרת